Skip to main content

Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone firması özelleştirildikten sonra tüm hizmetlerinde kaliteyi arttırdı ve daha fazla müşteri sayısına ulaşan firmalardan biridir.

Bu yazımızda sizlere vodafone fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi yapabilmeniz için çeşitli önerilerde bulunacağız.

Faturalarınızı sorgularken kullanabileceğiniz bazı yollar mevcut bunların hepsi hakkında aşağıda açıklayıcı şekilde anlatım yapılmıştır

Size uygun ödeme yöntemini seçtikten sonra işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Firmayla iletişime geçmek için müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim kanallarından müşteri hizmetlerine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

## Müşteri hizmetlerine vodafone hattınızdan 542’yi arayarak diğer operatörler ve sabit hatlardan 0542 542 00 00 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Bu numaraları aramak ücretlidir. Faturalı veya faturasız olmanıza bakılmaksızın dakikası 46.25 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Diğer operatörlere ait hat kullanıcıları için operatörlerinin ücretlendirme tarifesi uygulanmaktadır.

## 0546 354 25 42 Bu numarayı arayarak sesli yanıt işlemleri aracılığıyla işlemleriniz halledebilirsiniz. Ücretsiz olan bu numarayı diğer hat sahipleri kendi operatörlerinin ücretlendirmesiyle arayabilirler.

Online Olarak Fatura Sorgulama

Faturalarınızı internetten sorgulama işlemleri için vodafone.com.tr adresini ziyaret ederek online işlemler menüsünden sorgulayabilirsiniz.

Kredi Kartıyla seçtiğiniz tüm faturalarınızı ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone online işlemler menüsüne ulaşmak için buradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Self Servise giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. Buraya telefon numaranızı ve şifrenizi yazarak self servise giriş yapabilirsiniz.

### Şifrenizi bilmiyorsanız telefonlarınızın sms bölümünden S Yazıp 7000’e kısa mesaj atarak şifre almak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Self servis aracılığıyla internetten fatura sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi son 6 aya ait tüm fatura detaylarınızı görebilirsiniz.

Ödemek için kredi kartınızın olması gerekmektedir. Kredi kartınız yoksa ödeme işlemlerini gerçekleştiremezsiniz.

Telefondan Vodafone Fatura Borcu Sorgulama ?

Telefonlarınızdan sorgulama işlemlerinizi yapmak için vodafone hatlı telefonlarınızdan ‘7071’ numarasını arayarak sesli yanıt sistemiyle tüm ödenmemiş faturalarınızı ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Vodafone yanımda uygulamasını indirerek buradan tüm fatura kalan tutarlarınızı sorgulayabileceğiniz gibi ödenmemiş faturalarınızı görüntüleme ve ödeme işlemlerinizi kredi kartıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasına ulaşmak için apple store için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Eğer android işletim sistemine sahip telefon kullanıyorsanız buradaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra yine uygulama sizden telefon numarası ve şifre isteyecektir. Şifre almak için telefonunuzdan S yazarak 7000’e sms atabilirsiniz.

E-Mail ile Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone’nun online self servis hizmetini kullanarak Vodafone faturalarınızın evinize değil e-mail adresinize gelmesini sağlayabilir ve düzenli olarak faturalarınızı mail adresinde görerek aksamasının önüne geçebilirsiniz. Faturalarınızı her ay düzenli bir şekilde mail adresinizde görerek ödeme işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

SMS ile Vodafone Fatura Sorgulama

SMS yöntemini kullanmak isteyen müşteriler, fatura borçlarını öğrenmek için mesaj bölümüne 7001 yazarak, mesaj içeriğine “FATURA” yazarak sorgulama işlemlerini yapabilirler. Vodafone müşterileri fatura sorgulama işlemlerinin yanı sıra güncel fatura bilgilerine ulaşmak için de 7001 numarasına “GUNCEL” yazıp göndererek gelen SMS ile birlikte güncel olan fatura bilgilerine saniyeler içerisinde SMS yöntemiyle ulaşabilirler.

Vodafone fatura sorgulama işlemi için buraya tıklayabilirsiniz

 

2 thoughts to “Vodafone Fatura Sorgulama”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir