Skip to main content

Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone ilk gününden günümüze kadar sağladığı kolaylıklarla ve avantajlı fırsatlarla beraber oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Vodafone fatura sorgulama işlemleri için de Vodafone müşterileri birbirinden farklı kolaylıklara sahiplerdir. Her an sms, e-mail, internet sorgulaması ve arayarak sorgu yapabilme olanakları bulunmaktadır.

İnternetten Vodafone Fatura Borç Sorgulama

Vodafone kullanıcıları, Vodafone resmi internet sitesine erişim sağlayarak online self servise telefon numaraları ve şifreleriyle birlikte giriş yapabilmektedirler. Giriş yaptıktan sonra kullanıcılar fatura işlemleri sayfasından Vodafone fatura sorgulama işlemlerini gerçekleştirebildikleri gibi son 6 aya ait olan fatura dökümlerini de görebilirler. Kredi kartına sahip olan müşteriler ayrıca bu sistem üzerinden hızlı bir şekilde ödenmemiş olan faturalarını ödeyebilmektedirler.

Vodafone fatura sorgulama işlemi için buraya tıklayabilirsiniz

Telefondan Vodafone Fatura Borcu Sorgulama ?

Vodafone, fatura sorgulama yapmak isteyen kullanıcıları için 7071 servisini hizmete sunmaktadır. Telefondan 7071 numarasını tuşlayarak aylık fatura borcunuzu hiçbir ücret ödemeden hızlıca öğrenebilirsiniz.

E-Mail ile Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone’nun online self servis hizmetini kullanarak Vodafone faturalarınızın evinize değil e-mail adresinize gelmesini sağlayabilir ve düzenli olarak faturalarınızı mail adresinde görerek aksamasının önüne geçebilirsiniz. Faturalarınızı her ay düzenli bir şekilde mail adresinizde görerek ödeme işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

SMS ile Vodafone Fatura Sorgulama

SMS yöntemini kullanmak isteyen müşteriler, fatura borçlarını öğrenmek için mesaj bölümüne 7001 yazarak, mesaj içeriğine “FATURA” yazarak sorgulama işlemlerini yapabilirler. Vodafone müşterileri fatura sorgulama işlemlerinin yanı sıra güncel fatura bilgilerine ulaşmak için de 7001 numarasına “GUNCEL” yazıp göndererek gelen SMS ile birlikte güncel olan fatura bilgilerine saniyeler içerisinde SMS yöntemiyle ulaşabilirler.

Vodafone fatura sorgulama işlemi için buraya tıklayabilirsiniz

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oy Kullanılmamış)
Loading...

Vodafone Fatura Sorgulama” hakkında 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir