Skip to main content

Turkcell Fatura Sorgulama

Ülkemizde milyonlara hitap eden Turkcell markası, hem bireysel açıdan hem de kurumsal açıdan birçok kişiye sağladığı hizmetlerle birlikte kolaylığı beraberinde getirmektedir. Online müşteri hizmetleri servisine sahip olmasıyla birlikte, tüm sorulara yanıt verebilmeyi başarmış olan Turkcell aynı zamanda kullanıcılarına yapacakları fatura sorgulama işlemleri için de hızlı çözümler sunmaktadır.

turkcell-fatura-sorgulama

TC Kimlik No İle Turkcell Fatura Sorgulama

TC kimlik numarası yardımı ile Turkcell fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmek adına Turkcell’in resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Resmi sitede ulaştığınız sayfada TC kimlik numaranızı girmenizi ve alt kısmına da telefon numaranızı girmenizi ya da bunun yerine isim soyisim girmenizi isteyecektir. Bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra, sizin gerçek bir insan olduğunuzu kanıtlar niteliğe sahip olan güvenlik kodunu da girerek hızlıca Turkcell fatura borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

TC Kimlik No ile fatura sorgulamak için buraya tıklayabilirsiniz

Turkcell Şifresiyle İnternetten Fatura Sorgulama

Turkcell fatura sorgulama yapmak için kullanılan en popüler yöntemlerden biri olan internet yöntemi gerek hızlı bir şekilde işlemin gerçekleşmesiyle gerekse de evden bile yapılabiliyor olmasıyla yorulmadan işlemi gerçekleştirebilme kolaylığı sağlamaktadır. Turkcell resmi internet sitesine girerek, var olan Turkcell hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ana menüde yer alan Hesabım seçeneğine tıklayın.

Hesabım seçeneğine tıkladıktan sonra Faturalarım bölümüne giriş yapın. Sistemde kayıtlı olan fatura bilgilerine buradan ulaşacağınız gibi detaylara da yine buradan ulaşabilirsiniz. Turkcell fatura sorgulama işleminizi tamamladıktan sonra faturanızı ödemek istiyorsanız Faturalarım adlı seçeneğin alt kısmında bulunan Fatura Ödeme bölümüne girebilirsiniz. Bu alanda ödenmiş ve ödenmemiş faturalarınız liste halinde bulunuyor. Kredi kartınızı kullanarak saniyeler içinde Turkcell fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Superonline İnternet Faturası Sorgulama

Turkcell Superonline internet faturası sorgulama işlemini gerçekleştirmek için Turkcell Online Müşteri Hizmetleri servisini kullanabilirsiniz. Bu hizmete giriş sağlayabilmek için müşteri numarası, e-posta, ADSL, telefon numarası ya da ses hizmeti numara bilgilerinden herhangi birini ve bu buna ait şifreyi girerek erişim sağlayabilirsiniz.

Şifrenizi bilmiyorsanız 2222 numarasına SMS gönderebilir veya internet sitesindeki yardım kısmından e-mail adresinize şifreyle beraber müşteri numaranızın da gelmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Turkcell fatura sorgulamak için buraya tıklayabilirsiniz

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir