Skip to main content

Numara Sorgulama

Fsorgulama.Net sitesi olarak Numara sorgulama işlemleri için sizlere en basit yoldan dilediğiniz numarayı bulmayı anlatıyoruz.

Arayan kişilerin numaralarının kayıtlı olmadığı durumlarda, kimin bizleri aradığını öğrenmek durumunda kaldığımız zamanlarda arayanı öğrenmek için birbirinden farklı yollar mevcuttur.

11860 numarasını tuşlayarak numaradan isim sorgulama işlemini ya da bunun yerine isim soyisimden numara sorgulaması yapabilmek oldukça kolaydır.

Bir operatöre ait olan numarayı öğrenmek için numaranın hangi operatöre kayıtlı olduğunu öğrenmek de yeterli olmaktadır.

Numara sorgulama işlemleri için tercih edebileceğiniz bazı sitelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

11860

11860 numarasını arayarak hem isimden numara sorgulama hemde numaradan isim sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım ücreti olarak avea, vodafone ve turkcell için dakikası 1.75 TL olarak belirlenmiştir. İsimden numara bulma işlemleri çok uzun sürdüğünden yüksek ücretlere maruz kalabilirsiniz.

11880

11880 bir diğer kolayca sorgulama yapabileceğiniz numaralardan bir tanesi sitelerini incelediğimiz zaman arama ücreti olarak dakika başına 2.48 TL gibi bir ücretlendirme çıkıyor. Fiyat yüksek olduğundan tavsiye etmiyoruz.

11833

Bir diğer numara sorgulama firması olan 11833 ile numaradan isim ve isimden numara bulma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu firmada ücretlendirme için turkcell avea ve vodafone için dakika başı 1.95 TL ücret almaktadır.

11818

Buda bir diğer popüler sorgulama sitelerinden bir tanesi fiyatlandırma olarak aramaların dakikasının 2.49 TL olduğunu görüyoruz. Kullanmak istediğiniz zaman fiyatlandırmalara dikkat etmenizi öneriyoruz

Bilinmeyen Numaraları Öğrenmek

Numara sorgulama işlemini gerçekleştirdiğiniz halde bilinmeyen numaranın kimin olduğunuz bulamazsanız, Adliyeye başvuruda bulunarak özel izin alabilir ve bununla beraber numaraya ait bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Bilinmeyen numaralara ait işlemler her şebeke üzerinden farklı bir yöntemle birlikte yapılabildiğinden dolayı bu konuda operatör servislerin bayilerinden de sorgulama işlemi için gerekli bilgi alınabilmektedir.

Turkcell Numara Sorgulama

En uygun fiyata işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz yollardan biridir. Fiyatlandırmayı incelediğimiz zaman diğer firmalara göre daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Turkcell 1.49 TL ücretle birlikte sunduğu Bilinmeyen Numaralar adlı hizmetle birlikte, tanımadığınız kişi veya kişilerin sizi aradığında onları öğrenebilmenizi sağlıyor.

Merak ettiğiniz Turkcell’e kayıtlı telefon numarasını 2200 numarasına SMS içeriğine numarayı başında sıfır olmadan yazarak gönderebilir ve numarayı sorgulayabilirsiniz.

Turkcell Bilinmeyen Numaralar servisi için buradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz

Avea Numara Sorgulama

Avea’ya kayıtlı olan bilinmeyen numarayı öğrenmek için hem SMS yöntemini kullanabilir hem de telefondan arayarak bilgi alma yöntemini kullanabilirsiniz.

118 55 numarasını tuşlayarak Avea Bilinmeyen Numaralar servisine ulaşabilirsiniz. Dakikası 1.25 TL olan bilinmeyen numaralar servisinden tanımadığınız numarayı sorgulayabilirsiniz. Aynı firmadan fatura sorgulama işlemi için burayı tıklayabilirsiniz.

118 55 numarasına, içeriğine telefon numarasını başında sıfır olmadan mesaj atarak SMS yöntemiyle numara sorgulama işlemini gerçekleştirebilrisiniz.

Telefonunuzdan *100#’ü tuşlayarak Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne erişimi hızlı bir şekilde sağlayabilir ve bu bölümden numarayı sorgulayabilirsiniz.

Avea bilinmeyen numaralar servisine buradaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Vodafone Numara Sorgulama

Vodafone operatörüne kayıtlı olan bilinmeyen numarayı sorgulamak için cep telefonundan aramayı veya SMS yöntemini kullanabilirsiniz.

118 32 numarasını arayarak Vodafone Bilinmeyen Numaralar servisine kolayca erişim sağlayabilir ve Vodafone operatörüne kayıtlı olan tanımadığınız numarayı sorgulayabilirsiniz.

SMS yöntemiyle Vodafone numarasını öğrenmek için 7048’e KIM yazıp boşluk bırakarak telefon numarasını yazarak SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone operatörünü kullanan isim, eğer sorgulama için bilgilerinin paylaşılmasını kabul ediyorsa telefonunuza SMS ile kullanıcıya ait olan isim-soyisim-şehir bilgileri gönderilmektedir.

Vodafone bilinmeyen numaralara servisine hemen buradaki bağlantı sayesinde gidebilirsiniz.

İsimden Numara Sorgulama

İsimden numara sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız aynı isim ve soyisime sahip çok fazla kişi olduğundan işiniz biraz daha zor. Haliyle bu işi yapmak biraz maliyetli olabilir. Eğer sadece isim ve soyisim biliyorsanız eleme yaparak istediğiniz numaraya ulaşabilirsiniz.

Tanıdığınız fakat numarasını bir türlü bulamadığınız kişilere ulaşmak için operatörlere isim soyisim ve şehir vererek numarayı öğrenebilirsiniz.

İsimden numara sorgulama işlemleri için dikkat etmeniz gereken şey aynı isim ve soyisime sahip çok sayıda insanın olması bu yüzden numara bulmak oldukça zor ve maliyetli olmaktadır.

İsimden numara sorgulama işlemi için buradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgulama

Numaradan isim sorgulama işlemleri için yukarıda verdiğimiz yolların hepsini kullanabilirsiniz. İsimden numara sorgulama işlemine göre oldukça kolaydır.

En düşük tarifeye sahip firmayı kullanarak istediğiniz numaranın sahibini anında bulabilirsiniz. İsimden numara bulmaya çalışmaktan daha kolay ve daha az maliyete sahiptir.

Sorgulama yapacağınız kişinin numarasını biliyorsanız yukarıdaki firmalardan birini tercih ederek çok kolay şekilde numara bulma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir