Skip to main content

LG Garanti Sorgulama

Bu yazımızda sizlere son zamanlarda oldukça popüler hale gelen markalardan biri olan lg markasına ait ürünler için garanti sorgulama işlemleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Teknoloji alanında oldukça iyi yatırımlar yapan ve bunun sonucunda her geçen gün kullanıcı sayısı artmaya devam eden lg markası telefon, tablet, televizyon piyasasında oldukça büyük öneme sahiptir.

Aldığınız ürünlerin garanti süresi hakkında bilgi almak için aşağıda verdiğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz. Lg markası satış öncesinde müşterilerine oldukça fazla destek vermekte ve merak ettiklerini cevaplamaktadır.

Satış sonrasında da büyük bir önemle müşterilerini dinleyen marka tüm sorunlarınızla büyük titizlikle ilgilenmekte ve sorunları çözmektedir.

Firma ile iletişime geçerek aldığınız tüm ürünler hakkında merak ettiklerinizin cevabını alabilirsiniz.

LG Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır

Firmadan satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı için firmanın resmi sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey alttaki resimde görüldüğü gibi resmi sitesine giriş yapmak.

Giriş yapmak için buradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Siteyi ziyaret ettikten sonra garanti veya destek sorgulama işlemlerinizi 2 şekilde yapabilirsiniz.

Eğer siteye üyeliğiniz varsa ilk seçenekte istenen bilgileri vererek giriş yaparak satın almış olduğunuz ürünlerin garanti durumunu ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Üyeliğiniz bulunmuyorsa sağ tarafta bulunan ekranda istenen bilgileri doldurarak yine ürünlerin destek durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha sonraki işlemlerinizde sorun çıkmadan kolayca işlemlerinizi gerçekleştirmek için buradaki bağlantıyı tıklayarak lg sitesine kayıt olabilirsiniz.

Böylece bu firmadan satın almış olduğunuz tüm ürünleri tek bir üyelikle takip edebilir ve kolayca durumlarını sorgulayabilirsiniz.

Tablet veya bilgisayar garanti durumu sorgulama için ürünün üzerinde yer alan bilgiler yeterli olmaktadır. Ancak telefonlar için imei numarası istenmektedir.

Sitemizde imei numarası sorgulama hakkında bilgi yer almaktadır. İlgili konuya bakarak imei numarasını nasıl öğreneceğinize bakabilirsiniz.

Lg firması müşterilerine her zaman destek vermeyi amaçlamakta ve tüm sorunlarınızı anında çözüme kavuşturmaktadır.

Siteye giriş yaptıktan sonra aklınıza takılanları konu altından bizlere iletebilirsiniz. Sorgulama işlemleri sırasında yaşadığınız sorunlar için firma ile iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Buradaki iletişim formu veya telefon numaraları iledaha hızlı iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle anlatmak istedikleriniz daha kolay şekilde anlatabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Fsorgulama.net sizlere tüm ürünlerin garanti durumunu ücretsiz olarak öğrenmeniz konusunda yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünlerin durumunu sorgularken sorun yaşamak istemiyorsanız ürünlerin kutularını ve belgelerini garanti süresi boyunca saklamanız gerekmektedir.

Saklamadığınız belgeler için destek alamayabilirsiniz. Ürünleri yetkili servise göndermeden tüm belgelerin eksiksiz olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Dilerseniz sitemizden diğer ürünler hakkında sorgulama işlemleri için bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir