Skip to main content

Kota Sorgulama

İnternetin günümüzde artık her eve girmesiyle birlikte, her geçen gün bu sayı daha da artmaktadır. İnternet kullanımı artık bir lüks yerine bir ihtiyaç halini almıştır. İnternet sağlayan şirketler kullanıcılarına kotalı ve kotasız olarak farklı internet paketi hizmetlerini sunmaktadır. Kotalı internet, kotasız internete göre çok daha fazla kullanmakla birlikte kotanın sınırları da değişkenlik göstermektedir.

Kota sorgulama yapmak bu noktada oldukça önemli bir hale gelmektedir. Zira kota sınırını aşan kullanıcılara aşım miktarları kadar fiyat farkı yansıtılmaktadır. Kota sorgulama işlemlerini yapmak kullanıcılar için büyük bir önem arz ettiği gibi aynı zamanda oldukça da kolay ve hızlı şekilde kullanıcılara sunulmaktadır.

İnternet Kotası Sorgulama

İnternet kotası sorgulayabilmeniz için öncelikle internet sağlayıcınızın hangi firma olduğunu bilmeniz gerekiyor.İnternet sağlayıcı firmanızı biliyorsanız aşağıdaki firmalardan hangisine ait bir internet kota sorgulama işlemi yapmak istediğinizi seçerek o firmanın ilgili sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TTNET Kota Sorgulama

TTNET Kota Sorgulama işlemi yapmak için öncelikle TTNET Online İşlem Merkezine girmeniz gerekmektedir. Online İşlem Merkezi’nde e-posta veya kullanıcı adınızla beraber şifrenizi de girerek TTNET kotanızı sorgulayabilirsiniz.Dilerseniz internetten çok basit bir şekilde kota sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki bağlantıya tıklamak.

TTNET kota sorgulama işlemi için buraya tıklayabilirsiniz.

Turkcell Superonline Kota Sorgulama                 

Turkcell Superonline Kota Sorgulma işlemi için resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizle yapacağınız girişle birlikte kota sorgulamasına ulaşabileceğiniz gibi şifre almak için 2222’ye SIFRE yazıp gönderebilirsiniz. Turkcell bayilerinden de kota sorgulama işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.Farklı şekillerde turkcell superonline kota sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Buraya tıklayarak turkcell superonline kota sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Uydunet Kota Sorgulama

Uydunet Kota Sorgulama işlemini yapmak isteyen kullanıcılar online.turksatkablo.com.tr adresini ziyaret ederek müşteri numaraları, TC kimlik numaraları, E-Devlet ile, e-mailleriyle ve cep telefonu numaralarıyla birlikte şifrelerini girerek internet üzerinden kotalarını saniyeler içerisinde sorgulayabilme olanağına sahipler.En çok kullanılan internet firmalarından biri olan uydunet firmasına ait kota sorgulama işlemini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Uydunet kota sorgulama işlemi için buraya tıklayabilirsiniz.

D-Smart Smile Kota Sorgulama

D Smart Smile kullanıcıları D-Smart internet sitesi üzerinden kota sorgulama işlemlerini e-posta ve şifrelerini girerek kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. Şifresini unutan kullanıcılar e-mail adreslerine yeni şifrelerini alabilirler. D-smart firması son zamanlarda oldukça büyüyen firmalardan biri haline gelmeyi başardı.

Buraya tıklayarak kolayca d-smart kota sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turknet Kota Sorgulama

Turknet internet sahibi olan kullanıcılar turk.net adresini kullanarak internet kota sorgulama sayfasının giriş ekranına ulaşabilirler. Kullanıcılar bu sayfada TC Kimlik numaraları, cep telefon numaraları ve ev telefon numaralarından herhangi biri ve şifreleriyle birlikte kota sorgulama ekranına ulaşım sağlayabilirler.

Turknet kota sorgulama işlemi için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Telefon İnternet Kotası Sorgulama

Telefon üzerinden internet kullanımını sağlayan kişiler, operatörlere ait şublere giderek ya da Müşteri Hizmetleri numarasını tuşlayarak kota sorgulamalarını yapabilirler. Kullanıcılar operatörlerin sağladığı ücretsiz numaralara mesaj atarak da kota sorgusunu hızlıca gerçekleştirebilirler.

Operatörlere ait turkcell, vodafone avea kota sorgulama işlemleri için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Kota Sorgulama

Hız konusunda oldukça iyi olduğundan dolayı sıkça tercih edilen internet sağlayıcıları arasında Turkcell firması gelmektedir. Eğer turkcell kota sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Turkcell kota sorgulama işlemi için buradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Kota Sorgulama

Vodafone son zamanlarda yaptığı yatırımlarla internet sektöründe isminden söz ettiren firmalar arasında yer almaya başladı. Vodafone firmasına ait internet kullanıcıları arasında yer alıyorsanız. Aşağıda verdiğimiz bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone internet kota sorgulama işlemi için bu linke tıklayabilirsiniz.

Avea Kota Sorgulama

Avea’da Türkiye’deki internet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Bu firmaya ait internet şebekesi kullanıyorsanız aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Avea internet kotası sorgulama işlemi için buraya tıklayabilirsiniz.

4 thoughts to “Kota Sorgulama”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir