Skip to main content

Evkur Borç Sorgulama

Merhaba fsorgulama.net olarak bu yazımızda size ülkemizin en büyük mağazalarından biri olan evkurdan aldığınız ürünlere ait borçlarınızı nasıl sorgulayacağınız hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Yazımızda yer alan talimatları yerine getirerek evkur borç sorgulama işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Evkur firmasından hiç kefil göstermeden veya gelir belgesi olmadan dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.

Aldığınız ürünler aranızda imzaladığınız senetle satın alabileceğiniz gibi tüm ürünlere taksitte yapma imkanına sahipsiniz.

Alternatif ödeme seçeneklerine izin verdiğinden evkur çok ilgi gören mağazalardan biri. Çok ilgi gördüğünden evkur borç sorgulama işlemleri oldukça önem kazanıyor.

Bizde sitemizde size buradan aldığınız ürünlere ait borçlarınızı kolayca sorgulama işlemini anlatıyoruz.

Evkur Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılıyor

Oldukça fazla ilgi gören marketten satın alabileceğiniz çok sayıda ürün bulunuyor. Bunlar arasında cep telefonu, bilgisayar, beyaz eşya, ev aletleri gibi ürünler ön plana çıkıyor.

Evkurdan aldığınız ürünlere ait borçları öğrenmek için tercih edebileceğiniz farklı yollar mevcut. Bunları aşağıda anlattık size uygun olanı seçebilirsiniz.

1- Size En Yakın evkur şubesini ziyaret ederek

Bu firmaya ait borçlarınızı sorgulayabileceğiniz ilk yol evkur şubelerinden birini ziyaret etmek. En yakın şubenin nerede olduğunu bilmiyorsanız evkur’a ait resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Sitelerinde şubelerimizin kısmında Türkiyede bulunan tüm şubelerin adreslerini öğrenebilirsiniz. Şubeyi ziyaret ederek borçlarınızı sorgulayabilirsiniz.

2- Evkur Müşteri Hizmetlerini Arayarak

Bir diğer borç öğrenme yoluda evkura ait müşteri hizmetleri telefon numarasını aramak. Firmanın müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 473 46 46

Bu numarayı arayarak evkurdan satın almış olduğunuz ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca borç öğrenme işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

3- Evkur Sitesine Üye Olarak

Diğer evkur borç sorgulama işlemlerini yapabileceğiniz yollardan bir tanesi evkurun resmi sitesini ziyaret ederek buradan almış olduğunuz tüm ürünlere ait borçlarınızı sorgulamak.

Bu yol diğer yollara göre oldukça kolay olduğundan aşağıda resimli olarak üye olmayı anlattık hemen üye olabilirsiniz.

Aşağıdaki Adımları takip ederek evkur sitesine üye olabilirsiniz.

1- İlk olarak buradaki bağlantıya tıklayarak evkurun sitesini ziyaret ediyoruz. Karşımıza aşağıdaki gibi ekran geliyor.

Daha önce üye olduysanız üye bilgilerini girebilirsiniz. Üye olmadıysanız ilk kısımdaki kayıt butonuna tıklayarak üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

2- İlk kısımdaki kayıt butonuna tıkladığınız zaman aşağıdaki gibi ekran gelmektedir. Buradan üye olarak hemen evkur borçlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Eğer alışveriş yapmadıysanız bir çok ürünü cazip fiyatlarla evkur sitesinden satın alabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer sorgulama işlemlerine bakabilirsiniz.

Sağ menüde en çok merak edilen sorgulama işlemleri yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir