Skip to main content

Avea Fatura Sorgulama

Günümüzde fatura sorgulama işlemleri artık oldukça basit ve hızlı yöntemler ile birlikte kullanıcıları karşılamaktadır. Avea fatura sorgulama işlemi için tercih edilebilecek ilk yöntem internet üzerinden sorgu yapmak olmaktadır. Avea internet üzerinden sıklıkla işlem yapan kullanıcılarını düşünerek online işlemler adlı servisini aktif olarak hizmete sunuyor. Servis aracılığıyla faturanız ve farklı bir konu için bilgi alabilmektesiniz.

Online İşlemler ile Avea Fatura Borç Sorgulama

İnternet üzerinden Avea fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız  www.avea.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Avea’nın resmi internet adresi olan adrese girdikten sonra Avea Online İşlemler sisteminden, kullanmakta olduğunuz telefon numaranızı ve şifrenizi girerek giriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avea Online İşlemler servisini kullanmak için şifrenizi bilmiyorsanız veya var olan şifrenizi unuttuysanız da *952# yazarak telefonunuzdan yollayabilir ve şifrenizi saniyeler içerisinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Avea fatura sorgulama işlemi için buraya tıklayabilirsiniz

Avea Müşteri Hizmetleri Fatura Borç Sorgulama

Avea fatura sorgulama işlemleri için sunulan bir diğer borç sorgulama yöntemi Avea Müşteri Hizmetleri servisi olmaktadır. Avea müşterileri, Avea hatlı telefonlarından 500 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirler. Müşteri hizmetlerinden gerekli olan yönergeleri takip eden müşteriler Avea fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirler.

Avea hattı yerine farklı hatlar üzerinden ve sabit hatlar üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyen kullanıcılar ise 444 1 500 numarasını tuşlayarak faturalarının ne kadar olduğunu yine gerekli olan yönergeleri takip ederek rahatlıkla öğrenebilirler.

SMS Yöntemi ile Avea Fatura Sorgulama

Avea müşterileri, SMS yöntemini kullanarak Avea fatura borç sorgulama işlemlerini dakikalar içerisinde gerçekleştirebilmektedirler. SMS yöntemiyle Avea fatura ve borç sorgulama yapmak isteyen kullanıcılar 5555’e, “GUNCEL” yazıp yollayarak, gelen SMS ile birlikte fatura borçlarını öğrenebilirler.

Hat sahipleri *100# numarasını tuşlayarak da sorgulama işlemini telefonlarıyla birlikte anında gerçekleştirebilirler.

Avea fatura sorgulama işlemi için buraya tıklayabilirsiniz

 

Ayrıca tüm sorgulama işlemlerinizi sitemiz üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Avea Fatura Sorgulama” hakkında 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir